Svedska vozacka dozvola

feb

Svedska vozacka dozvola

Mensur Mensur Gigovic read time

U nasoj autoskoli u IKUS mozete dobiti pomoc oko svega sto se tice svedske vozacke. Kod nas mozete ucit testove na Bosanskom/Srpskom i Hrvatskim jeziku, isto tako mozete voziti casove na nasem jeziku. Svi nasi ucitelji pricaju Bosanski/Srpski i Hrvtaski i drzimo Risk 1  i Risk 2 na Bosanskom/Srpskom i i Hrvtaskim jeziku.

U koliko imate vozacku od prije i imate vozno iskustvo, mi u IKUS autoskoli vam garantujemo da vam mozemo pomoci da polozite vozacku dozvolu u roku od dvije do tri sedmice. Dobro ste dosli da se upisete kod nas! Za vise informacija mozete se javiti putem telefona ili mailom.

Nasa prackas je da kada se upisete mi vam napravimo jedan plan i zakazemo vam Risk1 i Risk2, teriju i voznju.